Адвокатський запит голові правління ОСББ ЖК

Голові правління ОСББ ЖК «Сабанський»

65014, м. Одеса, пров. Сабанський, буд. 3

 

Від імені та в інтересах:

Петрова Івана Володимировича,

01.01.1994 року народження, який мешкає за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХХХХ, буд. ХХ, кв. ХХ

тел. 000000000

 

 

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

 

На підставі укладеного між нами договору про надання адвокатських послуг, Петров Іван Володимирович є  клієнтом адвокату Єлісєєва Дмитро Олексійовича.

12.01.2016 року приблизно о 12 години 50 хвилин по провулку Сабанському, буд. № 3 м. Одеси трапилась дорожньо-транспортна пригода за участю Петрова Івана Володимировича.

З метою збору доказів та встановлення обставин вказаної ДТП, -

 

ПРОШУ:

 

 Надати інформацію з камер відео спостереження, які розташовані за адресою: м. Одеса, пров. Сабанський, буд. 3 житловий комплекс «Сабанський» за 12.01.2016 року у термін часу з 12 години 00 хвилин до 13 години 15 хвилин:

 

Зазначену інформацію  прошу надіслати до ХХ.ХХ.2016 р.  адвокату Єлісєєву Дмитро Олексійовичу тел. (050) 631-07-12, (063) 455 81 62 за адресою: 65012 м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, б. 44, офіс № 512.

 

Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі.

Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до частині 2 ст.24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

 

 

До запиту додається:

1.Копія ордеру про надання адвокатських послуг;

2.Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

 

 

 

 

00.00.2016 року                                                                                                                                               Адвокат   Єлісєєв Д.О.