УКРАИНА

Центр юридической помощи «ЗАЩИТА»

65012, Украина, г. Одесса,

ул. Большая Арнаутская, д. 44

офіс № 512

--.--.20-- г.

 т. (098) 509-51-75

Логотип ЗАЩИТА 11.jpg

 

УКРАЇНА

Центр юридичної допомоги

«ЗАХИСТ»

65012, Україна, м. Одеса,

вул. Велика Арнаутська, б. 44

офіс № 512

--.--.20-- г.

т. (050) 800-09-77

 


                               ПАТ «Одесаобленерго»

                               м. Одеса, _________

 

                              Від імені та в інтересах _______________

                              65000 м. Одеса, вул. _____________  __/__

                              т. _____________

 

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

 

В проваджені слідчого управління ГУМВС України в Одеській області знаходиться кримінальне провадження № _______________ за фактом ДТП, яке мало місце __.__.20__р. поблизу перехрестя вулиці __________ та вулиці __________м. Одеси Одеської області.

З метою з’ясування усіх обставин справи, забезпечення об’єктивного та всебічного розслідування, просимо Вас надіслати на нашу адресу наступну інформацію:

1.      О котрій годині було увімкнене освітлення вулиці __________ м. Одеса __.__.20__р. на відрізку дороги з перехрестя вулиці __________ та вулиці ______________ до перехрестя вулиці _________ та вулиці ______________?;

2.      Чи мали місця аварії, по причині яких __.__.20__р. вулиця __________ м. Одеси на відрізку дороги з перехрестя вулиці _______ та вулиці ______ до перехрестя вулиці _________ та вулиці __________не освітлювалась? Якщо так, то зазначте час, на протязі якого вказана ділянка вулиці __________ м. Одеси не освітлювалась.

3.      Чи на всіх стовпах вулиці _________ м. Одеси на відрізку дороги з перехрестя вулиці _________та вулиці _________ до перехрестя вулиці ____________ та вулиці ________ 00.00.2000р. були справні лампи? Якщо ні, зазначте які саме були несправні.

 

Зазначену інформацію прошу надіслати до 00.00.0000р. на адресу ______________: 65000 м. Одеса, вул. _____________, 00/00, та до Центру юридичної допомоги «Захист» за адресою: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, б. 44, офіс № 512 адвокату Єлісєєву Дмитро Олексійовичу тел. (050) 631 07 12.

Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі.

Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

До запиту додається:

 

1.      Копія ордеру про надання адвокатських послуг;

2.      Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

З повагою!

Адвокат

Центру юридичної допомоги «ЗАХИСТ»                                                                             Єлісєєв Д.О.

00.00.0000 року