Зразок адвокатського запиту до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Головному лікарю Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

65031, м. Одеса вул. Ак. Воробйова буд. 3

 

Від імені та в інтересах

Петрова Івана  Петровича,

громадянина України,

який мешкає за адресою:

м. Одеса вул.  Жуковського буд.13 кв.12,

т. 050 0000000

 

 

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

 

 

            На підставі укладеної між нами угоди про надання адвокатських послуг, Петров Іван  Петрович є клієнтом адвокату Єлісєєва Дмитро Олексійовича.

 12.12.2016 року приблизно о 10.00 годині у м. Одесі на пішохідному переході по вул. Ак.Жукова з боку вул. Корольова, автомобілем «Nissan Almera», під керуванням Дуброва                  В.І.  було травмовано Петрова Сергія Івановича, 01.09.2007 р. народження (батьком якого є Петров Іван  Петрович).

               Після вказаної ДТП Петрова С.І. було доставлено до Вашої лікарні де він зараз проходить лікування у ортопедо – хірургічному відділенні.

           На підставі викладеного, -

Прошу:

 

- надати довідку про діагноз хворого Петрова Сергія Івановича який на ходиться на лікуванні у Вашому закладі;

- ознайомити мене з матеріалами стаціонарної карти хворого (історії хвороби) Петрова Сергія Івановича.

Час для ознайомлення з вказаними матеріалами прошу узгодити до 20.12.2016р. з адвокатом Єлісєєвим Дмитро Олексійовичем за тел. (050) 631-07-12.

 

Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі.

Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до частині 2 ст.24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

 

 

До запиту додається:

1.Копія ордеру про надання адвокатських послуг;

2.Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

 

 

 

 

 00.00.2016 року                                                                                                                                                                                                                         Адвокат   Єлісєєв Д.О.