Зразок адвокатського запиту до поліції

ЗРАЗОК АДВОКАТСЬКОГО ЗАПИТУ ДО ГУНП (поліції)


До Головного Управління Національної поліції в Одеській області

65014, м. Одеса, вул. Єврейська, б. 12

 

Від імені та в інтересах

_______________,

ХХХХХХ року народження,

громадянки України,

яка мешкає за адресою:

м. Одеса вул. ХХХХХХХ буд. Х кв.Х

т. 067 949 65 14

 

 

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

 

На підставі укладеної між нами угоди про надання адвокатських послуг, ХХХХХ  ХХХ ХХХХХХ, є клієнтом адвокату Єлісєєва Дмитро Олексійовича.

З метою захисту прав ХХХХХХХ Х.Х. в цивільному судочинстві, виникла необхідність  в отриманні інформації з Вашої організації у зв’язку з чим, просимо Вас надіслати на нашу адресу наступну інформацію:

-         Чи є на дату звернення порушені кримінальні провадження відносно громадянки ХХХХХХХХХ ХХХХХХ   ХХХХХ?

-         Чи були звернення за фактами вимагання та корупційних дій відносно громадянки ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХ за період з ХХ.ХХ.20ХХ р. – по теперішній час? 

Зазначену інформацію прошу надіслати до ХХ.ХХ.20ХХр.  адвокату Єлісєєву Дмитро Олексійовичу тел. (050) 631-07-12 за адресою: 65012 м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, б. 44, офіс № 512.

Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі.

Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до частині 2 ст.24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

 

 

 

До запиту додається:

1.Копія ордеру про надання адвокатських послуг;

2.Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

ХХ.ХХ.20ХХ року                                                                                 Адвокат Єлісєєв Д.О.

 

Я, ХХХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХХХХХ, паспорт серії ХХ № ХХХХХХ, виданий Київським РВ УМВС України в Одеській області  «ХХ» ХХ. ХХХХ року на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних»   2297-VI від 01.06.2010р., даю згоду на передачу третім особам, а саме адвокату Єлісєєву Дмитру Олексійовичу моїх персональних даних, та отримання необхідної інформації  з підприємств, установ любої форми власності тільки у випадках, передбачених законодавством України. Дана згода надана мною безстроково.

 

«_____»_____________ 20ХХ р.                    ____________________                /ХХХХХХ Х.Х./